Högspolande Toalettstol Imperial Bergier HLVit/Krom Sits: Vit Hårdsits
24 250 kr
19 400 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Vit
Färg Toalettlock:
Vit Plast
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Bergier HL
Vit/Krom Sits: Vit Hårdsits
19 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Imperial Bergier HL är högspolande för golvmontage med högt monterad cistern och universalutlopp. Metalldelar finns även i antik guld och polerad nickel. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Bergier HL är högspolande för golvmontage med högt monterad cistern och universalutlopp. Metalldelar finns även i antik guld och polerad nickel. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-BEHLVKVP |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 2150 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Bergier |
| Färg Toalettlock | Vit Plast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Sitthöjd | 395 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |

