Högspolande Toalettstol Imperial Drift HL
fr.22 450 kr
fr.17 960 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Drift HL
17 960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettstol Imperial Drift HL är högspolande för golvmontage med högt monterad cistern och universalutlopp. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Drift HL är högspolande för golvmontage med högt monterad cistern och universalutlopp. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-DRHLVKVPI |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 510 mm |
| Höjd | 2385 mm |
| Djup | 630 mm |
| Färg | Ek, Svart, Vit |
| Serie | Drift |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Träsits |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Färg Toalettlock | Ek Trä, Svart Trä, Vit Trä |


