Högspolande Toalettstol Imperial Radcliffe HLVit/Krom Sits: Ek Mjukstängande Träsits
24 750 kr
Vald variant
Färg:
Ek
Färg Toalettlock:
Ek Trä
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Radcliffe HL
Vit/Krom Sits: Ek Mjukstängande Träsits
24 750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högspolande Toalettstol Imperial Radcliffe HL är golvstående med högt monterad cistern och universalutlopp. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Högspolande Toalettstol Imperial Radcliffe HL är golvstående med högt monterad cistern och universalutlopp. Levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-RDHLVKETSC |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 2300 mm |
| Färg | Ek |
| Serie | Radcliffe |
| Färg Toalettlock | Ek Trä |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Träsits |
| Sitthöjd | 390 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |

