Toalettstol Burlington P2 Låg 520 mm med Mjukstängande Sits
fr.10 330 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

P2 Låg 520 mm med Mjukstängande Sits
10 330 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Burlington P2 Låg med Mjukstängande Sits är en låg toalettstol som är valbar på bred och smal cistern. Toalettstolen levereras med spolvred, vattenanslutning på höger undersida av cistern.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Toalettstol Burlington P2 Låg med Mjukstängande Sits är en låg toalettstol som är valbar på bred och smal cistern. Toalettstolen levereras med spolvred, vattenanslutning på höger undersida av cistern.
Burlingtons toaletter kombinerar klassisk design av badrumsporsling med modern funktion i form av exempelvis hel- och halvspolning och mjukstängande sits. Pressa vredet uppåt för halvspolning och neråt för helspolning.
Välj själv vilken mjukstängande sits du önskar.
OBS! fästena till Arcade mjukstängande sits är i nickel. För 3 eller 6 liters spolning.
Alla Burlington-produkter är även CE-godkända vilket gör dem godkända för användning inom hela EU.
Välj själv vilken mjukstängande sits du önskar.
OBS! fästena till Arcade mjukstängande sits är i nickel. För 3 eller 6 liters spolning.
Alla Burlington-produkter är även CE-godkända vilket gör dem godkända för användning inom hela EU.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | P2+C1+T31CHR_S40B |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 3/6 l |
| Bredd | 520 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Djup | 740 mm |
| Färg | Vit |
| Montering | Skruvas |
| Ytbehandling | Nanoglasyr |
| Garanti | 5 år |
| Material | Porslin/Trä |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Träsits |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 403 mm |
| Färg Toalettlock | Blå, Ek, Grå, Mahogny, Mattgrön, Mattsvart, Mattvit, Oliv, Svart, Vit |


