Toalettstol Duravit Me by Starck 217009
Rek. pris 16 400 kr
10 870 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Me by Starck 217009
10 870 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Duravit Me by Starck är en golvstående WC-stol inkl fästen. Levereras med SoftClose sits. Toalettstolen har en spolkapacitet på 4,5 liter.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Toalettstol Duravit Me by Starck är en golvstående WC-stol inkl fästen. Levereras med SoftClose sits. Toalettstolen har en spolkapacitet på 4,5 liter.
Dokument
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 1 månad sedanotroligt svårt att få tät. Krävdes 3 försök av rörmokare.
+ snygg design
- tung och svår att få tät
Dorzi ShammoutVerifierad köpare
för 4 år sedanDe är jättefina och det är hög kvalitet.
+ Allt är toppen
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 2170090000K |
| Typ | Golvstående |
| Spolande | 4,5 l |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Djup | 650 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Me by Starck |
| Vikt | 35 kg |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Installation | Tillval |
| Material | Porslin |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Hårdsits |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 400 mm |























