Toalettstol Imperial Astoria Deco CC
fr.16 250 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Astoria Deco CC
16 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettstol Imperial Astoria Deco CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Astoria Deco CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-ADCCVKVPI |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 412 mm |
| Höjd | 792 mm |
| Djup | 750 mm |
| Färg | Ek, Svart, Vit |
| Serie | Astoria Deco |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |
| Sitthöjd | 408 mm |
| Färg Toalettlock | Ek Trä, Svart Trä, Vit Plast, Vit Trä |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits, Ja, Mjukstängande Träsits |
