Toalettstol Imperial Astoria Deco CCVit/Krom Sits: Vit Hårdsits P-LÅS
16 250 kr
13 000 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Vit
Färg Toalettlock:
Vit Plast
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Astoria Deco CC
Vit/Krom Sits: Vit Hårdsits P-LÅS
13 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Imperial Astoria Deco CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Astoria Deco CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-ADCCVKVP |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 412 mm |
| Höjd | 792 mm |
| Djup | 750 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Astoria Deco |
| Färg Toalettlock | Vit Plast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Sitthöjd | 408 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |

