Toalettstol Imperial Astoria Deco LLVit/Krom Sits: Vit Hårdsits
17 950 kr
14 360 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Vit
Färg Toalettlock:
Vit Plast
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Astoria Deco LL
Vit/Krom Sits: Vit Hårdsits
14 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Imperial Astoria Deco LL har en gammeldags och klassisk stil. Toalettstolen är golvstående med väggmonterad cistern och universalutlopp. Levereras med plastsits eller en mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Astoria Deco LL har en gammeldags och klassisk stil. Toalettstolen är golvstående med väggmonterad cistern och universalutlopp. Levereras med plastsits eller en mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-ADLLVKVP |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 515 mm |
| Höjd | 1163 mm |
| Djup | 672 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Astoria Deco |
| Färg Toalettlock | Vit Plast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Sitthöjd | 408 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |

