Toalettstol Imperial Drift CCVit/Krom Sits: Vit Hårdsits
16 250 kr
13 000 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Vald variant
Färg:
Vit
Färg Toalettlock:
Vit Plast
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Drift CC
Vit/Krom Sits: Vit Hårdsits
13 000 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettstol Imperial Drift CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Drift CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp eller golvutlopp. levereras med valfri toalettsits i olika utföranden.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina. Anslutning mellan avlopp för vägg/golvanslutning medföljer ej.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-DRCCVKVP |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 405 mm |
| Höjd | 835 mm |
| Djup | 690 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Drift |
| Färg Toalettlock | Vit Plast |
| Toalettlock | Ja, Hårdsits |
| Sitthöjd | 408 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |

