Toalettstol Imperial Radcliffe CCVit/Krom Sits: Vit Mjukstängande Träsits
16 750 kr
13 400 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Färg Toalettlock:
Vit Trä
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
gummimanschettGummimanschett Purus 110/90 för Plaströr
61 kr
Radcliffe CC
Vit/Krom Sits: Vit Mjukstängande Träsits
13 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettstol Imperial Radcliffe CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Varumärke
ImperialBeskrivning
Toalettstol Imperial Radcliffe CC i klassisk design är en golvstående toalett med universalutlopp. Levereras med en plastsits eller mjukstängande och massiv träsits som finns i olika färger.
Det som kännetecknar Imperials produkter är kvalitet, perfektion och detaljrikedom som bara genuint klassiskt hantverk klarar av. Med Imperial kommer inte bara perfekta produkter utan också en fantastisk känsla - känslan för det genuina.
Egenskaper
| Varumärke | Imperial |
| Art.Nr. | 21-RCCCVKVTSC |
| Typ | Toalettstol |
| Spolande | 6 l |
| Bredd | 430 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 720 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Radcliffe |
| Färg Toalettlock | Vit Trä |
| Toalettlock | Ja, Mjukstängande Träsits |
| Sitthöjd | 390 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Detaljer | Krom |
| Material | Porslin |
| Vattenlås | P-Lås |

