Spolknapp Grohe Skate Cosmopolitan med DubbelspolningRostfri
Rek. pris 2 965 kr
1 704 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri

Skate Cosmopolitan med Dubbelspolning
Rostfri
1 704 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spolknapp Grohe Skate Cosmopolitan med dubbelspolning eller start/stopp funktion till pneumatisk avloppsventil. Kan monteras lodrätt och vågrätt. Spolknappen är gjord i ABS och finns i flera färger.
Varumärke
GroheBeskrivning
Spolknapp Grohe Skate Cosmopolitan med dubbelspolning eller start/stopp funktion till pneumatisk avloppsventil. Kan monteras lodrätt och vågrätt. Spolknappen är gjord i ABS och finns i flera färger.
Funktioner
EcoJoy - Vattenbesparande teknologi.
Grohe StarLight - Ett glänsande utseende under hela produktens brukbarhetstid.
Rengöring
Vid rengöring ska du inte använda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra.
EcoJoy - Vattenbesparande teknologi.
Grohe StarLight - Ett glänsande utseende under hela produktens brukbarhetstid.
Rengöring
Vid rengöring ska du inte använda tvättsvampar, skurmedel, lösningsmedel eller syrahaltiga rengöringsmedel, avkalkningsmedel, hushållsättika eller rengöringsmedel som innehåller ättiksyra.
Dokument
Recensioner
IngelaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och enkel att installera.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 38732SD0 |
| Bredd | 156 mm |
| Höjd | 197 mm |
| Djup | 12 mm |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Skate |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8097511 |
| EAN-nr | 4005176847691 |



