Pluginmottagare Nexa MGDR-3500
Se priset!
MGDR-3500
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Varumärke
NexaBeskrivning
Egenskaper
- För utomhusbruk
- Enkel installation
- Smartmode kompatibel
- Minifjärrkontroll
- Kompatibel med Nexa Bridge X och Nexa Smart hub
Teknisk data
- Max belastning: Glödljus: 3500W / Motorvärmare: 2400W
- Strömkälla: 220-240 V 50 Hz
- Batteri fjärrkontroll: 1 x CR-2450 (ingår)
- Minnesplatser: 32 st
- Räckvidd: upp till 30 meter
- Radiofrekvens: 433,92 MHz
- IP klassificering: IP44, utomhusbruk
- Mått plug-in: Ø 53 (70 mm hög)
- Mått fjärrkontroll (B x H): 37 x 53 mm
- För utomhusbruk
- Enkel installation
- Smartmode kompatibel
- Minifjärrkontroll
Teknisk data
- Strömkälla: 220-240 V 50 Hz
- Minnesplatser: 32 st
- Räckvidd: upp till 30 meter
- Radiofrekvens: 433,92 MHz
Egenskaper
| Varumärke | Nexa |
| Art.Nr. | 14235 |
| Spänning | 230 V |