Portabel AC Innova IGPCX-35-1 Luftkonditionering Wifi-Styrd 3,5kW
Se priset!
IGPCX-35-1 Luftkonditionering Wifi-Styrd 3,5kW
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
InnovaBeskrivning
Anslutningsslangen som medföljer är 1500 mm lång och har en diameter på 150 mm.
Inbyggd WiFi och ställbart luftflöde samt tempsensor i fjärrkontrollen.
Fördelar: Portabel AC Innova IGPCX-35-1 Luftkonditionering Wifi-Styrd 3,5kW
- Enkel installation
- Inbyggd WiFi och ställbart luftflöde
- Effektiv kylning för mindre rum
- Enkel installation
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Innova |
| Art.Nr. | 4071302953 |
| Bredd | 405 mm |
| Höjd | 835 mm |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 3,5 kW |
| Luftflöde | 380 m3/h |
| Djup | 385 mm |