Cirkelsåg Black+Decker CS1250L-QS 1250W 66mm
Se priset!
CS1250L-QS 1250W 66mm
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
En 1250W 66mm cirkelsåg.
Varumärke
Black+Decker
Beskrivning
En 1250W 66mm cirkelsåg.
Specifikationer
- Ledande prestanda i prisklassen
- Enkel justering av sågdjup
- 190mm sågklinga möjliggör 66mm sågdjup
- Dammport för en renare arbetsmiljö
- 50mm max. sågdjup vid 45 grader
- Säkerhetslås förhindrar ofrivillig start
- Integrerad laserlinje
- Sågklinga
- Klingskydd
- Klingnyckel
- 1250 Watt
- Sågdjup 66mm
- Klingdiameter 190mm
- Håldiameter 16mm
- Geringssågning 0-45 °
- Dammutsug
- Parallellanslag
- Intergrerad laser
Dokument
Egenskaper
VarumärkeBlack+Decker
Art.Nr.CS1250L-QS
ProdukttypCirkelsåg
DriftkällaEl
Spänning230 V
Effekt/prestanda1250 W
Vikt4,403 kg
Håldiameter16 mm
Klingdiameter190 mm
Sågkapacitet djup66 mm