U-ringspärrnyckelsats Teng Tools 6508RSMM
4 369 kr

6508RSMM
4 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

U-ringspärrnycklar i sats. Rak modell. Kombinerad blocknyckel och tolvkant ringspärrnyckel med 72 tänder. Samma nyckelvidd i båda ändar. Av kromvanadinstål. Mattförkromad. Levereras i verktygsfodral.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
U-ringspärrnycklar i sats. Rak modell. Kombinerad blocknyckel och tolvkant ringspärrnyckel med 72 tänder. Samma nyckelvidd i båda ändar. Av kromvanadinstål. Mattförkromad. Levereras i verktygsfodral.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 167160100 |
| Längd | 50 mm |
| Vikt | 0,994 kg |
| Höjd | 280 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6508RSMM |
| Produkttyp | U-ringspärrnyckelsats |
| Bredd | 85 mm |
| EAN-nr | 5020385041592 |
