Universalkniv Teng Tools 710N 2-delar
334 kr

710N 2-delar
334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kraftig universalkniv med skjutbart knivblad. Mjuka greppsidor av gummi. Levereras med två knivblad.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Kraftig universalkniv med skjutbart knivblad. Mjuka greppsidor av gummi. Levereras med två knivblad.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 118260108 |
| Längd | 25 mm |
| Vikt | 0,198 kg |
| Höjd | 190 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 710N |
| Produkttyp | Universalkniv |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Delar | 2 |
| EAN-nr | 5020385090323 |
