Universalkniv Teng Tools 712 3-delar
416 kr

712 3-delar
416 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Hopfällbar kniv med tvåkomponents plasthandtag. Med fixerat knivblad. Levereras med 3 knivblad.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 173220203 |
| Längd | 23 mm |
| Vikt | 0,241 kg |
| Höjd | 215 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 712 |
| Produkttyp | Universalkniv |
| Bredd | 137 mm |
| Antal Delar | 3 |
| EAN-nr | 5020385090453 |

