Universaltångsats 3 delar Teng Tools TTZVG03
1 600 kr

TTZVG03
1 600 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Universaltångsats från Teng Tools om tre självlåsande tänger med utlösningsarm.
Levereras i TTZ inbyggnadslåda av plast med avtagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i TTZ inbyggnadslåda av plast med avtagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Universaltångsats från Teng Tools om tre självlåsande tänger med utlösningsarm.
Levereras i TTZ inbyggnadslåda av plast med avtagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i TTZ inbyggnadslåda av plast med avtagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Innehåller
- Universaltång 401, längd 100 mm
- Universaltång 404, längd 100 mm
- Universaltång 404, längd 160 mm
- Universaltång 401, längd 100 mm
- Universaltång 404, längd 100 mm
- Universaltång 404, längd 160 mm
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 263140105 |
| Längd | 285 mm |
| Vikt | 0,66 kg |
| Höjd | 45 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | TTZVG03 |
| Produkttyp | Universaltångsats |
| Bredd | 115 mm |
| Antal Delar | 3 |
| EAN-nr | 5020385071896 |
