Verktygssats Teng Tools TEFX07
4 125 kr

TEFX07
4 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Innehåller tång, skiftnyckel, knivar, såg, skjutmått, vattenpass, röravskärare och ett gradverktyg. Verktygen hålls på plats i formskuret, trefärgat skumgummi som tydligt visar var varje verktyg ska ligga. Utformade för att passa exakt i serviceväskorna TengTools TC-SC och TC-6T.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Innehåller tång, skiftnyckel, knivar, såg, skjutmått, vattenpass, röravskärare och ett gradverktyg. Verktygen hålls på plats i formskuret, trefärgat skumgummi som tydligt visar var varje verktyg ska ligga. Utformade för att passa exakt i serviceväskorna TengTools TC-SC och TC-6T.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 285400107 |
| Längd | 285 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | TEFX07 |
| Produkttyp | Verktygssats |
| Bredd | 115 mm |
| Antal Delar | 7 |
| EAN-nr | 5020385011656 |
