Verktygssats Teng Tools TTEMD33 33-delar
4 238 kr

TTEMD33 33-delar
4 238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Verktygssats om 33 delar. Verktygen ligger i EVA-skum i tre olikfärgade lager. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Verktygssats om 33 delar. Verktygen ligger i EVA-skum i tre olikfärgade lager. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 282700103 |
| Längd | 61 mm |
| Vikt | 2,95 kg |
| Höjd | 388 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | TTEMD33 |
| Produkttyp | Verktygssats |
| Bredd | 591 mm |
| Antal Delar | 33 |
| EAN-nr | 5020385064300 |
