Luftridå Frico PA2200C
fr.9 909 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

PA2200C
9 909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Varumärke
FricoBeskrivning
Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Övrigt
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Färg | Vit/Grå |
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 209 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | PA Compact |
| Produkttyp | Luftridå |
| Spänning | 230, 400 V |
| Effekt/prestanda | 3000, 5000, 8000, 10000, 12000, 16000 kW |
| Vikt | 17, 19, 26, 28, 34, 36 kg |
| Bredd | 1050, 1560, 2050 mm |
| Effekt/prestanda | 3000, 5000, 8000, 10000, 12000, 16000 W |
