Omrörare Probuilder
1 315 kr

Omrörare Probuilder
1 315 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ProbuilderBeskrivning
Denna blandningsmaskin är verkligen ett måste när du blandar din målarfärg, bruk, cement m.m.
Teknisk information
- 230V - 50Hz
- Varierad hastighet
- 1. gear 240-500 varv/min (rpm)
- 2. gear 380-850 varv/min (rpm)
- Softgrip handtag
- Inkl. stav 570 mm Ø140 mm M14
- Staven kan delas i 2 delar för att underlätta förvaringen när maskinen inte används
- 3m gummikabel H07RN-F 2x1.0 mm
- Ljudnivå
- LpA: 85,4dB(A) Kpa: 3dB(A)
- LwA: 96,4dB(A) Kpa: 3dB(A)
- Vibrationer
- Ah:2,272 m/s2 Kpa: 1,5 m/s2
- 230V - 50Hz
- Varierad hastighet
- 1. gear 240-500 varv/min (rpm)
- 2. gear 380-850 varv/min (rpm)
- Softgrip handtag
- Inkl. stav 570 mm Ø140 mm M14
- Staven kan delas i 2 delar för att underlätta förvaringen när maskinen inte används
- 3m gummikabel H07RN-F 2x1.0 mm
- Ljudnivå
- LpA: 85,4dB(A) Kpa: 3dB(A)
- LwA: 96,4dB(A) Kpa: 3dB(A)
- Vibrationer
- Ah:2,272 m/s2 Kpa: 1,5 m/s2
Egenskaper
| Varumärke | Probuilder |
| Art.Nr. | 33043 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 33043 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Omrörare |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 850 mm |
| Längd | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 1200 W |
| Vikt | 5,2 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 5709386330439 |





