Sågklinga CMT Orange Tools TW PVC/Plexiglas
fr.1 726 kr
Välj variant

TW PVC/Plexiglas
1 726 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sågblad till PVC och plexiglas. Industriell linje. Användning: För perfekta snitt utan att smälta och riva. Maskiner: Bordssågar, formatsågar och geringssågar. Material: Tunn plast, plexiglas, vinyl, plywood och laminatgolv.
Varumärke
CMT Orange ToolsBeskrivning
Sågblad till PVC och plexiglas. Industriell linje. Användning: För perfekta snitt utan att smälta och riva. Maskiner: Bordssågar, formatsågar och geringssågar. Material: Tunn plast, plexiglas, vinyl, plywood och laminatgolv.
Egenskaper
| Varumärke | CMT Orange Tools |
| Art.Nr. | 222.080.10M-CMT |
| Typ | Sågklinga |
| Håldiameter | 30 mm |
| Tjocklek | 2,8 mm |
| Utförande | 250x2,8x30 mm, 300x2,8x30 mm |
| Modell | Antal tänder: 80 st, Antal tänder: 96 st |
| Diameter | 250, 300 mm |
