Skyddsmatta Teng Tools FC01
973 kr

FC01
973 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skyddsmatta från Teng Tools av plast med isydda magnetlister. Användes som skydd över lackerade ytor på bilen vid reparationer.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Skyddsmatta från Teng Tools av plast med isydda magnetlister. Användes som skydd över lackerade ytor på bilen vid reparationer.
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 109480103 |
| Produkttyp | Skyddsmatta |
| Bredd | 1070 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | FC01 |
| Vikt | 0,79 kg |
| Höjd | 400 mm |
| EAN-nr | 5020385080935 |
