Blåspistol Teng Tools 100MM ARB01
234 kr

100MM ARB01
234 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blåspistol från Teng Tools med ergonomiskt utformat grepp för vänster- eller högerhänt bruk. Metallgängsinsats. Upphängningsögla underlättar förvaring. Anslutningsgänga: 1/4 G (R).
ARB03 uppfyller säkerhetsnorm OSHA (Occupational Safety and Health Administration).
ARB03 uppfyller säkerhetsnorm OSHA (Occupational Safety and Health Administration).
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Blåspistol från Teng Tools med ergonomiskt utformat grepp för vänster- eller högerhänt bruk. Metallgängsinsats. Upphängningsögla underlättar förvaring. Anslutningsgänga: 1/4 G (R).
ARB03 uppfyller säkerhetsnorm OSHA (Occupational Safety and Health Administration).
ARB03 uppfyller säkerhetsnorm OSHA (Occupational Safety and Health Administration).
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 245480108 |
| Längd | 100 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | ARB01 |
| Max Tryck | 10 bar |
| Driftkälla | Tryckluft |
| Typ | Blåspistol |
| Vikt | 0,11 kg |
| EAN-nr | 5020385230217 |
