Smyglist Höganäs Träprofiler 8x15 mm vit 0502
Pris/frp 60:-
25 kr/lpm
8x15 mm vit 0502
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vitmålad smyglist i furu från Höganäs Träprofiler. Används t.ex. mellan golv och vägg, köksinredning eller köksbänk och vägg. Smyglist kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna. FSC-certifierade.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Vitmålad smyglist i furu från Höganäs Träprofiler. Används t.ex. mellan golv och vägg, köksinredning eller köksbänk och vägg. Smyglist kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna. FSC-certifierade.
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | SM815050224 |
| Träslag | Furu |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 8 mm |
| Typ | Smyglist |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 7350064170083 |
