Mellanlägg Pergo Smartunderlay PLUS 15m2 Golvtillbehör med Fuktspärr & Slagljudsisolering
Rek. pris 1 133 kr
1 129 kr

Smartunderlay PLUS 15m2 Golvtillbehör med Fuktspärr & Slagljudsisolering
1 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mellanlägg från Pergo för isolering mot slagljud och som även dämpar stegljud och ökar gåkomforten. Detta mellanlägg har integrerad fuktspärr med 50 mm överlappning. 1,2 x 12,5 m = 15 m2/förpackning och materialet är flexibel polystyrenefoam med integrerad aluminiumfolie. Tejp ingår.
Varumärke
PergoBeskrivning
Mellanlägg från Pergo för isolering mot slagljud och som även dämpar stegljud och ökar gåkomforten. Detta mellanlägg har integrerad fuktspärr med 50 mm överlappning. 1,2 x 12,5 m = 15 m2/förpackning och materialet är flexibel polystyrenefoam med integrerad aluminiumfolie. Tejp ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | PGUDLSMARTPLUS15 |
| Tjocklek | 3 mm |
| Typ | Mellanlägg |
| Bredd | 1,2 m |
| Tillverkarens Art.Nr. | PGUDLSMARTPLUS15 |
| Area | 15 m2 |
| Längd | 12,5 m |
| EAN-nr | 5415125545865 |
