Kakel Arredo Line Vit Matt 30x60 cm
Pris/frp 348,60:-
249 kr/m²
Line Vit Matt 30x60 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arredo Line är ett vitt kakel som passar alldeles utmärkt på väggarna i badrum och kök. Mattvitt kakel kan aldrig gå fel, det är både tidlöst och stilrent.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Arredo Line är ett vitt kakel som passar alldeles utmärkt på väggarna i badrum och kök. Mattvitt kakel kan aldrig gå fel, det är både tidlöst och stilrent.
Ett tåligt och lättstädat kakel som enbart är ämnat för vägg. Perfekt för större och mindre projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 456499 |
| Mått | 30x60 cm |
| Typ | Kakel |
| Kant | Rak |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Antal | 1,4 m2/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Tjocklek | 9 mm |
| Serie | Line |
| Färg | Vit |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Storlek | 30x60 cm |



