Kakel Lhådös Olivia dekor Blå 15x15
985 kr/m²Pris/frp 643,50:-
715 kr/m²Spara 27 %Kampanj

Olivia dekor Blå 15x15
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med sin tidlösa charm och subtila blomstermotiv ger denna serie liv och personlighet till väggarna. Oavsett om du inreder ett badrum, kök eller annat väggutrymme, blir resultatet ett vackert och harmoniskt rum där naturens skönhet står i centrum.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Med sin tidlösa charm och subtila blomstermotiv ger denna serie liv och personlighet till väggarna. Oavsett om du inreder ett badrum, kök eller annat väggutrymme, blir resultatet ett vackert och harmoniskt rum där naturens skönhet står i centrum.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 189228 |
| Mått | 15x15 cm |
| Typ | Kakel |
| Kant | Rund |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Antal | 0,9 m2/frp |
| Antal | 40 st/frp |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Vit/Blå |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Mönster | Enfärgad |
| Form | Kvadratisk |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |

