Kakel Tenfors Metro Vit Blank 10x20 cm
374 kr/m²
229 kr/m²Spara 39 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kakel Metro Vit Blank 10x20 är ett klassiskt kakel med svagt fasade kanter. Ett kakel som blivit berömt genom att det återfinns i stora delar av den franska metron. En klassiker i alla miljöer, både i hemmet och offentliga områden.
Varumärke
TenforsBeskrivning
Kakel Metro Vit Blank 10x20 är ett klassiskt kakel med svagt fasade kanter. Ett kakel som blivit berömt genom att det återfinns i stora delar av den franska metron. En klassiker i alla miljöer, både i hemmet och offentliga områden.
Kan användas i både kök och badrum, men fungerar även till väggar i andra områden. Eventuella reklamationer görs innan montering. Reklamationer efter montering godkänns ej. Priset är per kvadratmeter, men produkten säljs endast i hela paket. Tänk på att plattan kan se något annorlunda ut i verkligheten då bildkvaliteten skiljer sig mycket från skärm till skärm.
Dokument
Recensioner
RobertVerifierad köpare
för 1 månad sedanGreat look at my renovated kitchen
Egenskaper
| Varumärke | Tenfors |
| Art.Nr. | VA-PT05610 |
| Mått | 10x20 cm |
| Produkttyp | Kakel |
| Kant | Fasad |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Antal (m2/frp) | 1 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 50 st/frp |
| Tjocklek | 7,5 mm |
| Serie | Metro |
| Färg | Vit |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Längd | 21 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 10 cm |
| Storlek | 10x20 cm |





