Kalksten Italian Marble Lindholmen 30 cm Fallande Längd Slipad
1 999 kr/m²
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Lindholmen 30 cm Fallande Längd Slipad
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den mjuka vackra kalkstenen från Östersjöområdet har en perfekt nyans av greighe. Fossilavtryck och spår av växter kan synas i mönstret.
Varumärke
Italian MarbleBeskrivning
Den mjuka vackra kalkstenen från Östersjöområdet har en perfekt nyans av greighe. Fossilavtryck och spår av växter kan synas i mönstret.
Egenskaper
| Varumärke | Italian Marble |
| Art.Nr. | 13355 |
| Produkttyp | Kalksten |
| Kant | Rak |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal (m2/frp) | 1 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Tjocklek | 10 mm |
| Serie | Lindholmen |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Mönster | Kalksten |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 30 cm |
| Storlek | 30x60-80 cm |



