Klinker Coem Ceramiche Heritage Ivory Beige 41x61 cm
Pris/frp 936,25:-
749 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Heritage Ivory Beige 41x61 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heritage från Coem Ceramiche är en klinkerplatta i vacker vit-beige nyans. Plattans unikt hamrade kanter ger ett genuint rustikt slutresultat. Med Heritage kan du skapa en ljuvlig medelhavskänsla.
Varumärke
Coem CeramicheBeskrivning
Heritage från Coem Ceramiche är en klinkerplatta i vacker vit-beige nyans. Plattans unikt hamrade kanter ger ett genuint rustikt slutresultat. Med Heritage kan du skapa en ljuvlig medelhavskänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Coem Ceramiche |
| Art.Nr. | 267864 |
| Mått | 41x61 cm |
| Produkttyp | Klinker |
| Kant | Ojämn |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal (m2/frp) | 1,253 m²/frp |
| Serie | Heritage |
| Färg | Beige |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Längd | 61 cm |
| Mönster | Sten/betong |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 41 cm |
| Storlek | 41x61 cm |
