Klinker Lhådös Aske Grey 33x33
Pris/frp 542,82:-
498 kr/m²Se priset!

Aske Grey 33x33
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ge ditt hem en lyxig och naturlig känsla med våra stenliknande kakel och klinker. Med en realistisk design som efterliknar den unika skönheten hos naturlig sten, får du en sofistikerad atmosfär som håller över tid. Vare sig du vill skapa ett rustikt uttryck i köket eller en elegant touch i badrummet, är våra stenliknande kakel och klinker det perfekta valet.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Ge ditt hem en lyxig och naturlig känsla med våra stenliknande kakel och klinker. Med en realistisk design som efterliknar den unika skönheten hos naturlig sten, får du en sofistikerad atmosfär som håller över tid. Vare sig du vill skapa ett rustikt uttryck i köket eller en elegant touch i badrummet, är våra stenliknande kakel och klinker det perfekta valet.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 26210 |
| Mått | 33x33 cm |
| Typ | Klinker |
| Kant | Rund |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal | 1,09 m2/frp |
| Antal | 10 st/frp |
| Tjocklek | 9 mm |
| Serie | Aske |
| Färg | Grå |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | +10% |
| Mönster | Sten/betong |
| Form | Kvadratisk |
| Användningsområde | Badrum, Hall, Kök |
| Längd | 33 cm |
| Nominellt Mått | 33x33 cm |
| Bredd | 33 cm |
