Klinker Lhådös Gallery Forest Green 4,8x45
987 kr/m²Pris/frp 396,75:-
575 kr/m²Spara 42 %Kampanj

Gallery Forest Green 4,8x45
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
Varumärke
LhådösBeskrivning
En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
En avlång klinkerplatta som funkar fint till både golv och vägg. Lyft ditt hem med en platta som vågar sticka ut. Gallery är ett uttrycksfullt kakel i en djup grön ton som fångar ljuset och skapar liv i varje rum. Den smala, eleganta storleken 4,8x45 cm ger en modern känsla och passar perfekt till både väggar och golv.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 4540 |
| Mått | 4,8x45 cm |
| Typ | Klinker |
| Kant | Rund |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal | 0,69 m2/frp |
| Antal | 32 st/frp |
| Tjocklek | 9 mm |
| Färg | Grön |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Mönster | Sten/betong |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 48 mm |

