Poolkant/Trappsteg Pronto Klinkerdäck Alpine Mi 40x120 cm
1 805 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Alpine Mi 40x120 cm
1 805 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har färgen Uteklinker Alpine Mix Dark Chevry 40x120x2cm med rundad kant. i serien Mix Dark Chevry.
Varumärke
Pronto KlinkerdäckBeskrivning
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har färgen Uteklinker Alpine Mix Dark Chevry 40x120x2cm med rundad kant. i serien Mix Dark Chevry.
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Enbart en sida har rundad kant, långsidan.
Egenskaper
| Varumärke | Pronto Klinkerdäck |
| Art.Nr. | PK2013401202BN |
| Mått | 40x120 cm |
| Typ | Poolkant/Trappsteg |
| Kant | Rak |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| Antal | 2 st/frp |
| Tjocklek | 20 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Åtgång | + 10% |
| Material | Granitkeramik |
| Mönster | Trä |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Utomhus |
| Storlek | 40x120 cm |





