Poolkant/Trappsteg Pronto Klinkerdäck Nordique Evo Gris Fonce 50x100 cm
1 805 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Nordique Evo Gris Fonce 50x100 cm
1 805 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har färgen Uteklinker Nordique Evo Gris Fonce 50x100x2cm med rundad kant. i serien Evo Gris Fonce.
Varumärke
Pronto KlinkerdäckBeskrivning
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Denna plattan har färgen Uteklinker Nordique Evo Gris Fonce 50x100x2cm med rundad kant. i serien Evo Gris Fonce.
Klinker med rundad kant avsedd för avslut mot pool, trappsteg etc. Enbart en sida har rundad kant, långsidan.
Egenskaper
| Varumärke | Pronto Klinkerdäck |
| Art.Nr. | PK2005501002BN |
| Mått | 50x100 cm |
| Typ | Poolkant/Trappsteg |
| Kant | Rak |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| Antal | 1 st/frp |
| Tjocklek | 20 mm |
| Färg | Grå |
| Åtgång | + 10% |
| Material | Granitkeramik |
| Mönster | Sten/Trä |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Utomhus |
| Storlek | 50x100 cm |
