Laminatgolv Meister Laminate LC 150 Distinctive Pure Ek Strip 6273
269 kr/m²Pris/frp 507,45:-
199 kr/m²Spara 26 %Kampanj

Laminate LC 150 Distinctive Pure Ek Strip 6273
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Laminatgolv MeisterDesign LC 150 är det smarta laminatgolvet som passar för alla tillämpningar. Golvet är antistatiskt, vattentätt och repsäkert. Med en installationshöjd på 8 mm och en slitklass på 23/32 är detta golv lämpligt för alla bostäder, badrum och även affärsområden som t.ex. butiker och restauranger. Det korta planket är mycket mångsidigt och enkelt att installera och transportera.
Varumärke
MeisterBeskrivning
Laminatgolv MeisterDesign LC 150 är det smarta laminatgolvet som passar för alla tillämpningar. Golvet är antistatiskt, vattentätt och repsäkert. Med en installationshöjd på 8 mm och en slitklass på 23/32 är detta golv lämpligt för alla bostäder, badrum och även affärsområden som t.ex. butiker och restauranger. Det korta planket är mycket mångsidigt och enkelt att installera och transportera.
Dokument
Recensioner
Andreas EVerifierad köpare
för 4 år sedanLätt och fint golv att lägga.
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 439352 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 1288 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | MeisterDesign Laminate LC 150 |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,55 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Fog | Multiclic |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Ek |
| Produkttyp | Laminatgolv |
| Nyans | Ljust |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6136006273 |
| EAN-nr | 4011138834494 |

