Laminatgolv Meister Laminate LC 150 Vit Lyed Ek Strip 6181
Pris/frp 685,95:-
269 kr/m²
Laminate LC 150 Vit Lyed Ek Strip 6181
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Laminatgolv MeisterDesign LC 150 är det smarta laminatgolvet som passar för alla tillämpningar. Golvet är antistatiskt, vattentätt och repsäkert. Med en installationshöjd på 8 mm och en slitklass på 23/32 är detta golv lämpligt för alla bostäder, badrum och även affärsområden som t.ex. butiker och restauranger. Det korta planket är mycket mångsidigt och enkelt att installera och transportera.
Varumärke
MeisterBeskrivning
Laminatgolv MeisterDesign LC 150 är det smarta laminatgolvet som passar för alla tillämpningar. Golvet är antistatiskt, vattentätt och repsäkert. Med en installationshöjd på 8 mm och en slitklass på 23/32 är detta golv lämpligt för alla bostäder, badrum och även affärsområden som t.ex. butiker och restauranger. Det korta planket är mycket mångsidigt och enkelt att installera och transportera.
Dokument
Recensioner
MatsVerifierad köpare
för 2 månader sedanHej, vi ville ha ett vitt golv vilket texten på detta golv kommunicerades "Laminatgolv Meister Laminate LC 150 Vit Lyed Ek Strip 6181" Men golvet var långt ifrån vitt så vi kan inte använda det och kan inte skicka tillbaka/retunera det. Vi får sälja det själva på tex Blocket.
+ Nej
- Golvet var inte vitt som det skrevs
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 439348 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 1288 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | MeisterDesign Laminate LC 150 |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,55 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Fog | Multiclic |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Ek |
| Produkttyp | Laminatgolv |
| Nyans | Ljust |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6136006181 |
| EAN-nr | 4011138834456 |

