Renoveringstapet WOW 5280626
749 kr
Se priset!

5280626
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WOWBeskrivning
Täcker ojämna underlag och ger en slät yta för tapetsering och målning på väggar och tak.
Egenskaper
| Varumärke | WOW |
| Art.Nr. | 5280626 |
| Produkttyp | Renoveringstapet |
| Utförande | Non Woven |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterpassning | Ja |
| Mönster | Enfärgad |
| Färg | Vit |
| Bredd | 104 cm |
| EAN-nr | 5400107347759 |


