Tapet AS Creation Fiberduk TT 95309-1
529 kr

Fiberduk TT 95309-1
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AS CreationBeskrivning
Fiberduk AS Creation.
Egenskaper
| Varumärke | AS Creation |
| Art.Nr. | 95309-1 |
| Produkttyp | Fiberduk |
| Åtgång | 10 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 25 m |
| Bredd | 100 cm |
| Mönsterpassning | Ingen |
| EAN-nr | 4051315075418 |


