Akustikpanel NQD Smartwall Valnöt Natur
699 kr

Smartwall Valnöt Natur
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träpanelen i valnötskulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå.
Varumärke
NQDBeskrivning
Träpanelen i valnötskulör ger en tidlös atmosfär med en modern touch. Den pigmenterade fanérytans linjer för genast tanken till skandinavisk design. Men akustikpanelen är inte bara vacker att se på, baksidan fungerar även ljudabsorberande. Ge hemmet ett lyft samtidigt som en ny, harmonisk känsla kommer att uppstå.
Egenskaper
| Varumärke | NQD |
| Art.Nr. | 240C60E17A04 |
| Färg | Valnöt |
| Mönster | Trä |
| Produkttyp | Akustikapanel |
| Nyans | Natur Valnöt |
| Träslag | Valnöt |
| Längd | 2400 mm |
| Antal (m2/frp) | 1,44 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Tjocklek | 17 mm |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 7350088372685 |

