Barntapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56522
Rek. pris 599 kr
404 kr
398 krSänkt pris!

Just 4 Kids II G56522
398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barntapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56522. Skapa ett lekfullt utrymme med stil för barn i alla åldrar! Inspireras av allt från cirkus, enhörningar, ballerinor, elefanter, fåglar, bilar och ballonger till prickar, stjärnor, moln och ränder. Roligt och snyggt för alla små och stora personligheter.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Barntapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56522. Skapa ett lekfullt utrymme med stil för barn i alla åldrar! Inspireras av allt från cirkus, enhörningar, ballerinor, elefanter, fåglar, bilar och ballonger till prickar, stjärnor, moln och ränder. Roligt och snyggt för alla små och stora personligheter.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Recensioner
Mikaela HVerifierad köpare
för 1 år sedanSvår att tapetsera. Jag brukar vara bra på mönsterpassning men denna var svår. Bubblar väldigt lätt. Men slutresultatet blev bra
+ Fin
- Svårarbetad
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G56522 |
| Kollektion | Just 4 Kids II |
| Färg | Beige, Lila, Rosa, Turkos, Vit |
| Mönster | Barn, Prickig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak passning 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430065223 |
