Barntapet Galerie Wallcoverings Tiny Tots 2 G78391
Rek. pris 599 kr
417 kr
390 krSänkt pris!

Tiny Tots 2 G78391
390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En lila barntapet med glittriga detaljer designad i undervattenstema med motiv av sjöstjärnor, fiskar och sjöjungfrur i färgerna turkost och vitt. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En lila barntapet med glittriga detaljer designad i undervattenstema med motiv av sjöstjärnor, fiskar och sjöjungfrur i färgerna turkost och vitt. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Recensioner
Stina FVerifierad köpare
för 1 år sedanFin tapet! Är även lite glitter på den vilket var en kul bonus för barnen :)
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78391 |
| Kollektion | Tiny Tots 2 |
| Färg | Turkos |
| Mönster | Motiv/Text |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430083913 |

