Fototapet Arkiio Självhäftande Hidden Harmony III 588x280
1 995 kr

Självhäftande Hidden Harmony III 588x280
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-600x280vFT1021sam |
| Färg | Beige/Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 588 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Storlek | 588x28021 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296974329 |

