Fototapet Arkiio Självhäftande Hidden Harmony IV 686x280
2 019 kr

Självhäftande Hidden Harmony IV 686x280
2 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-700x280vFT1021sam |
| Färg | Beige/Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 686 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Storlek | 686x28021 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296974336 |

