Fototapet Arkiio Självhäftande Hidden Harmony V 784x280
2 354 kr

Självhäftande Hidden Harmony V 784x280
2 354 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-800x280vFT1021sam |
| Färg | Beige/Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 784 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Storlek | 784x28021 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296974343 |

