Fototapet Arkiio Självhäftande Road To Nowhere III 588x280
1 995 kr

Självhäftande Road To Nowhere III 588x280
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-600x280vFT965sam |
| Färg | Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 588 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Storlek | 588x2805 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296973797 |

