Fototapet Art For The Home Ren Natur Monstera 105400
1 349 kr
Se priset!

Ren Natur Monstera 105400
1 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tidningen Art For The Home presenterar fotobakgrunder Art For The Home Magazine presenterar här en kollektion med vackra fotobakgrunder. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tidningen Art For The Home presenterar fotobakgrunder Art For The Home Magazine presenterar här en kollektion med vackra fotobakgrunder. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 105400 |
| Färg | Grön |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Typ | Fototapet |
| Längd | 2,8 m |
| EAN-nr | 5011583372403 |


