Tapet A Street Prints Signature FD24278
Rek. pris 549 kr
389 kr
Se priset!

Signature FD24278
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tapet A Street Prints Signature FD24278. Signaturer lika personliga som våra hem. Här är det färgerna som binder samman den stora variationen i mönster. Medaljonger, blommor, blad, shibori, ränder, grafiskt eller enfärgat, vad är karaktäristiskt för dig? Vad vill du ha för prägel på ditt hem, ditt val av Signature?
Varumärke
A Street PrintsBeskrivning
Tapet A Street Prints Signature FD24278. Signaturer lika personliga som våra hem. Här är det färgerna som binder samman den stora variationen i mönster. Medaljonger, blommor, blad, shibori, ränder, grafiskt eller enfärgat, vad är karaktäristiskt för dig? Vad vill du ha för prägel på ditt hem, ditt val av Signature?
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | A Street Prints |
| Art.Nr. | FD24278 |
| Kollektion | Signature |
| Färg | Blå |
| Mönster | Småmönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Rak passning 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011419242788 |

