Tapet Arthouse Fantasia Second Edition 505909
319 kr

Fantasia Second Edition 505909
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En snygg tapet i en neutral vit bakgrundsfärg. Detaljerna i metallisk skimrande silver får mönstret att sticka ut och ger rummet en unik känsla.
Varumärke
ArthouseBeskrivning
En snygg tapet i en neutral vit bakgrundsfärg. Detaljerna i metallisk skimrande silver får mönstret att sticka ut och ger rummet en unik känsla.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Recensioner
Marika DVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket snygg tapet
Egenskaper
| Varumärke | Arthouse |
| Art.Nr. | 505909 |
| Kollektion | Fantasia Second Edition |
| Färg | Grå |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Papper |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5050192909556 |



